Miks Artur Konontšuk Kasutab FlexBeami? 

Kujuta ette, et oled noor korvpallur, kes on tõusnud Eesti korvpallis märkimisväärseks nimeks. Oled osa Eesti korvpalli traditsioonidest ning sinu nimi särab eredalt nii kodumaal kui ka rahvusvahelisel areenil. Selles blogipostituses tutvustame Artur Konontšuki, 2.00 meetri pikkust ääremängijat, kes on Eesti korvpalli täht ja FlexBeami Ambassador.

Artur Konontšuk: Väljaku Tõusev Täht

Artur Konontšuk on oma muljetavaldava pikkuse ja oskustega saavutanud silmapaistva staatuse Eesti korvpallis. Tema mitmekülgsus väljakul on teada-tuntud, panustades nii rünnakule kui ka kaitsesse. Arturi korvpalli teekond on täis rasket tööd, pühendumust ja sügavat armastust mängu vastu.

Pärast edukat karjääri Eesti korvpallis, otsustas Artur Konontšuk seista uute väljakutsete ees ja liituda Hispaanias asuva CB Granada meeskonnaga, mis mängib Liga ACB tipp korvpalliliigas.

976116EB 5CB2 4C8F A6F0 887FDB335E64

Aga mis on see, mis aitab Arturil säilitada oma tipptasemel füüsilist vormi ja kiiret taastumist?

FlexBeam: Tipptaseme saavutamine ja taastumine

FlexBeam on tipptasemel tehnoloogia, mis on loodud toetama sportlasi, nagu Artur, nende maksimum füüsilise sooritusvõime saavutamiseks ja efektiivseks taastumiseks.

Punase valguse teraapia mis kiirendab lihaste taastumist, vähendab põletikku ja edendab üldist heaolu – kõik need on professionaalsele sportlasele igapäevaseks rutiiniks olulised aspektid.

  • Kaasaskantav: FlexBeami kompaktne disain võimaldab Arturil seda kaasas kanda, olenemata sellest, kuhu tema korvpallikarjäär teda viib.
  • FlexBeami lihtne ja kiire kasutamine tagab selle rutiini lisamise igapäeva. 
  • Lihaste taastumine: Professionaalse korvpallimängijana teab Artur, et efektiivne taastumine on tipptasemel soorituste saavutamiseks hädavajalik. 
  • FlexBeami punase valguse teraapia kiirendab paranemist, leevendab lihasvalu ja hoiab Arturi intensiivseteks mängudeks valmis.
  • FlexBeami saab suunata otse probleemsele kohale, mis võimaldab keskenduda konkreetsetele lihasgruppidele või piirkondadele, mis vajavad tähelepanu. 
Küsimused Arturile:
Mis on olnud sinu senise korvpallikarjääri suurimad saavutused ning kuidas on need sind kujundanud?

Suurimad saavutused minu karjääris on olnud: kahe kordseks Eesti meistriks tulemine, meeste rahvuskoondisesse pääsemine ning ACB liigasse jõudmine.

Miks otsustasid liikuda Eestist Hispaaniasse ja mängida CB Granada meeskonnas? 

Põhjus on lihtne, Hispaania koduliiga on kõige tugevam liiga Euroopas. Kui suudad mängida siin liigas siis suudad ka igal pool mujal. 

Teine pōhjus on kliima, mulle meeldib olla soojas ning päikese all.

Millised erinevused on Eesti ja Hispaania korvpalli vahel?

Põhilised erinevused on mängu kiirus, agressiivsus, füüsilisus ning ka mängulugemine. Päris raske oli alguses kohaneda, aga tunnen, et olen palju ōppinud selle aja jooksul, mis siin olnud olen.

Kuidas on FlexBeam muutnud sinu igapäevast treening rutiini ning kuidas see on aidanud sul säilitada oma tipptasemel füüsilist vormi ja kiiret taastumist?

FlexBeamist on saanud minu parim sõber, ta aitab mul igapäevaselt taastuda rasketest trennidest. Tihtipeale on mul pōlved valusad pärast trenni ning kohe, kui trenn on läbi, siis panen FlexBeami peale ja tunnen kohest kergendust ja vabanemist valust. Kasutan vahel ka õhtuti enne magama minekut ning seetõttu on järgmisel päeval trennis kergem.

Kas saaksid jagada mõnda nõuannet noortele korvpalluritele, kes soovivad astuda sinu jälgedes ning saavutada edu rahvusvahelisel tasandil?

Nõuanne mida noortele edasi annaks on see, et alati tea oma väärtust, isegi siis kui hetkel ei lähe asjad nii nagu sina tahaksid. Hoia positiivset suhtumist ning näe palju vaeva, siis hakkavad tulema ka õnnestumised. Väga tähtis on treeneritele mitte vastu vaielda ja olema “coachable”.

Mis tähendab sulle, et oled FlexBeam ambassador ning kuidas usud, et see tehnoloogia võib mõjutada teiste sportlaste ja inimeste elu?

Mulle tähendab FlexBeami ambassadoriks olemine seda, et saan reklaamida inimestele seadet, millesse ise usun. Usun, et tulevikus hakkavad seda seadet kasutama ka paljud teised tippsportlased.

Lõpetuseks võime järeldada, et pühendumus, järjepidevus ja kaasaegne tehnoloogia võivad kokku tulla ning aidata saavutada suuri eesmärke nii spordis kui ka elus üldiselt. Me saame seada kõrgeid eesmärke ja püüelda nende poole, olgu need seotud spordi, karjääri või elu üldise heaoluga. Kaasaegsed lahendused nagu FlexBeam võivad olla olulised vahendid heaolu ja tervise parandamisel. Olgem valmis unistama suurelt ja jätkama järjepidevat pingutust nende saavutamiseks. Meie kõik võime olla inspiratsiooniks teistele ja viia oma elu uuele tasandile!

Soeta endale FlexBeam ja kasuta koodi Artur9 ja saa 5% soodustust!

Loe rohkem punase valguse kohta siit!