Peamised erinevused FlexBeami ja odavate punase valgusega lampide vahel on kvaliteet ja tõhusus. FlexBeam edastab punase ja lähiinfrapuna valguse spektri lainepikkusi täpselt õige intensiivsuse ja programmeerimisega – nii et saate märgatavalt parandada oma heaolu.

See ei kehti kõigi praegu turul olevate punase valgusega lampide kohta.

Tundub, et on palju tooteid, mis kasutavad punast valgust, et parandada teie heaolu taset, noorendada nahka ja pakkuda palju muid tervisega seotud eeliseid.

See tähendab, et punase valguse teraapia kogub peavoolupubliku seas populaarsust ja tunnustust. See on hea, kuna sellel on nii lai valik kasutusalasid.

Teisest küljest tähendab see ka seda, et endale sobiva punase valguse teraapiatoote valimine muutub üha keerulisemaks.

Niisiis, miks te ei võiks valida turu odavaima valiku? Peamiselt seetõttu, et kui seda teete, siis tõenäoliselt ei koge te punase valguse maksimaalset kasu. Ka ülemaksmine pole lahendus.

«Tõepoolest on müügil sadu erinevaid punase ja lähiinfrapuna valgusega seadmeid – seadmed näole, juustele, liigestele ja muule. Siin on oluline teave, mida peate teadma: peaaegu KÕIK need seadmed – isegi need, mis maksavad sadu dollareid – on tugevalt alatoitelised, liiga väikesed ja lõppkokkuvõttes ebatõhusad või väga aeganõudvad või kõik kokku.” Ari Whitten

Lahendus – FlexBeam.

Untitled Design

FlexBeam annab teile kogu vajaliku energia

Punase valguse seadme valimisel peate meeles pidama kahte energiamõõtmist: doos (energiatihedus) ja kiirgustihedus (võimsustihedus). Need kaks valgusomadust on punase valguse teraapias kõige olulisemad.

Valguse korral väljendatakse annust või energiatihedust J/cm2. See on valguse annus, mille saate ruutsentimeetri kohta. FlexBeamil on suur doos – üle 76 J/m2. See on rohkem kui kõige kallimad punased valguspaneelid turul, rääkimata vähem võimsatest lampidest.

Teine tegur on kiirgustihedus või võimsustihedus. Seda väljendatakse ühikutega mW/cm2. See on võimsus, mida teie keha saab ruutsentimeetri kohta. FlexBeam annab teile 133 mW/cm2. Seda on palju, kui juhuslikult need numbrid teile palju ei ütle. Ütleme nii, et mõned turul olevad tuntud punase tulega tooted annavad teile kuskil 30 mW/cm2.

On olemas vahemik, kus võimsus on täpselt õige – mitte liiga väike, et avaldada püsivat mõju, ega liiga palju, et efekti tühistada.

See viib meid järgmise punktini.

Kuidas tagada, et kasutate kogu seda energiat ja võimsustihedust maksimaalselt ära?

FlexBeam pakub punast valgust ja infrapuna lainepikkust

Et teie punase valguse seanss oleks tõeliselt kasulik, peate kasutama õige spektriga valgust. Tervendav toime on tõestatud punase valgusega, mis jääb vahemikku 600 kuni umbes 1020 nm. Kuid mõned selle spektri osad on tõhusamad kui teised.

Leidsime, et punane valgus on kõige tõhusam vahemikus 625 nm kuni 635 nm ja seetõttu pakub FlexBeam selles spektris punast valgust. Kuid see pole veel kõik – samal ajal saate nautida lähiinfrapuna valguse eeliseid spektris 810 nm kuni 840 nm. Mõlemal vahemikul on tõestatud märkimisväärne tervendav toime.

Hoiduge seadmetest, mis ei määra lainepikkust ega paku valgust, mille lainepikkus on vahemikus 700–770 nm. On tõestatud, et see on kõige vähem tõhus vahemik. Enamik odavaid punaseid lampe kiirgavad seda täpset vahemikku.

FlexBeam võimaldab teil parema efekti saavutamiseks suunata punast valgust sinna kuhu vaja.

FlexBeam on loodud pakkuma turul suurimat sihipärast annust, kompaktse ja ergonoomilise kujuga, et tagada maksimaalne paranemine ja jõudluse parandamine.

Palju valgusenergiat läheb kaduma, kui kasutad paneele või fikseeritud seadmeid, mis ei paindu koos kehaga. Valgus liigub sirgjooneliselt ja peegeldub naha pinnalt, kui läbitungimisnurk ei ole nahapinnaga kooskõlas.

Samuti väheneb tarnitav energia drastiliselt, mida kaugemal asute valgusallikast – juba mõnel sentimeetril võib olla suur mõju footonite koguarvule, mis tegelikult kehas sihtpunkti jõuavad.

FlexBeaon kaasaskantav seade, mida kasutate, asetades selle otse nahale. Kuna see kohandub teie keha kujuga, jõuab kogu selle poolt edastatav valgus ja energia sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse – teie probleem piirkonnale.

Punase valguse teraapiast kasu saamiseks ei pea kogu keha punase valguse käes olema.

FlexBeami õige kasutamisega saate saavutada tervikliku lähenemise ja süsteemse energialaengu, sihites ainult teatud kehapiirkondi. Keha süsteemid on omavahel seotud ja ühte piirkonda sihtides saavutate süsteemse efekti läbi fastsiavõrgustiku, vere, vabalt hõljuvate mitokondrite ja närvisüsteemi.

FlexBeamil on äärmiselt madal nnEMF emissioon.

Olulised on energia võnkumised – punase valguse teraapias on sihilikud võnked, mis on põhjustatud valguse pulseerimisest teatud sagedustel, millel on leitud kasulik mõju.

Samuti esineb võnkumisi, mis on põhjustatud nnEMF-ist (mitteloomulikud elektromagnetväljad), näiteks elektrivõrgu väljundist.

Kui teie seade on ühendatud elektrivõrku, saate võnked toiteallikast. See on riigiti erinev ja arvatakse olevat ebasoovitav, kuna see võib häirida keha peent võnkumist. Võimalusel tuleks vältida nnEMF-i põhjustatud võnkumisi.

Seetõttu otsustasime teha FlexBeami akutoitega.

Võtsime aega, et mõista, milline punase ja lähiinfrapuna valguse lainepikkus on kõige tõhusam. Seejärel kujundasime seadme, mis võimaldab teil selle otse piirkonnale panna, nii et kogu energia kulub teie heaolu heaks.

Seetõttu ei ole küsimus selles, mis vahe on FlexBeami ja punase valgusega odavate lampide vahel – küsimus on selles, miks peaksite riskima tootega, mis ei ole piisavalt tõhus, kui turul on kliiniliselt tõestatud toode, mis on parem ja teeb kõike, mida see lubab.

Kui soovid kogeda punase valguse teraapia eeliseid oma kodus ja oma ajakava järgi, siis vali FlexBeam. See võimas, usaldusväärne ja kergesti kasutatav seade võimaldab sul avastada kogu selle teraapia maailma mugavalt oma kodu privaatsuses. Sadade tuhandete inimeste kogemused kogu maailmast kinnitavad selle tõhusust. Seega, kui soovid parandada oma heaolu ja tervist, siis on FlexBeam just see, mida oled otsinud.

FlexBeami leiad siit!